Pomysł na prezent

Szukasz oryginalnego pomysłu na praktyczny prezent dla bliskiej Ci osoby?

Zatem zostań i zapoznaj się z ofertą Gabinetu Indywidualnej Terapii Usprawniającej na usługi przedpłacone. Pozwól nam zadbać o Twoich bliskich. Zarówno osobiście w gabinecie jak i na odległość możesz kupić voucher na dowolne usługi oferowane w naszym gabinecie- może to być zarówno masaż leczniczy o charakterze relaksacyjnym- wyciszającym lub konsultacja fizjoterapeutyczna jeżeli nie możesz już spokojnie wysłuchiwać narzekań ze strony swoich bliskich.

Jak to działa?

 1. Skontaktuj się z nami.
 2. Zamów Voucher na konkretną usługę lub więcej.
 3. Opłać Voucher (przelew, blik, lub w dowolny sposób przy odbiorze w gabinecie).
 4. Odbierz Voucher w gabinecie lub poczekaj na przesyłkę za pośrednictwem kuriera.
 5. Podaruj nietuzinkowy prezent wybranej przez Ciebie osobie.

 

Regulamin:

 1. Voucher, można wykorzystać na usługi oferowane przez Gabinet Indywidualnej Terapii Usprawniającej realizowane tylko w gabinecie przy ulicy Otwockiej 1 w Warszawie.
 2. Voucher musi być zakupiona na konkretną usługę z cennika. W razie potrzeby istnieje możliwość zmiany usługi uwzględniając kwotę zapłaconą za voucher dla pokrycia ewentualnej różnicy w cenie usługi.
 3. Voucher nie jest imienny więc może go wykorzystać każdy kto go okaże przy kasie rozliczając się za koszt odbytej wizyty.
 4. Voucher należy zrealizować w ciągu 90 dni od daty zakupu. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia realizacji tej formy płatności po upływie tego terminu.
 5. Obowiązuje jak każdego naszego pacjenta wcześniejsza rejestracja wizyty.
 6. Anulowanie rezerwacji terminu wizyty może nastąpić najpóźniej 24 godziny przed umówioną wizytą. Późniejsze odwołanie wizyty, skutkuje uznaniem jej za odbytą i odliczeniem od zakupionego pakietu wizyt/zaproszenia.
 7. Niewykorzystane wizyty z pakietu/zaproszenia nie podlegają zwrotowi
 8. Pozostałe kwestie sporne rozstrzygane są indywidualnie przez właścicieli gabinetu.