Rewitalizacja twarzy

Wystarczy 2 razy w tygodniu aby się zakochać w tym uczuciu świeżości na twarzy. Nie ma zbadanych zaleceń co do częstotliwości stosowania zabiegów w obrębie twarzy, która nie jest objęta jednostką chorobową jak w przypadku porażenia nerwu twarzowego. Ważne jest aby robić to regularnie. Zazwyczaj zalecamy dwa do trzech razy w tygodniu.

W Gabinecie Indywidualnej Terapii Usprawniającej po wykluczeniu przeciwwskazań stosujemy skojarzone połączenie zabiegów z zakresu światłolecznictwa (naświetlanie promieniami IR oraz laseroterapię biostymulacyjna), elektroterapii (elektrostymulacje mięśni twarzy) oraz masażu leczniczego z użyciem produktów kolagenowych do twarzy.

Sprawdzone połączenie zabiegów sprawia, że skóra twarzy staje się zdrowa, świeża i błyszcząca, likwiduje obrzęki i worki pod oczami, zwiększa syntezę kolageny i elastyny, spowalnia procesy starzenia się skóry, poprawia owal twarzy, rozluźnia jej mięsnie, likwiduje opadające powieki, potrafi unieść brwi i kąciki ust lub zredukować tzw „chomiki”- Panie wiedzą o co chodzi.
No i oczywiście w efekcie odpręża i zmniejsza odczuwalny poziom stresu dając Ci chwilę dla siebie